پرده های اتاق کودک zebra

پرده اتاق کودک زبرا

پرده زبرا اتاق کودک هم از انواع جدیدی از پرده هاست که به صورت راه راه از لایه زخیم و تور بافته شده و به صورت دو لا، دور غلتکی پیچیده شده است و شما با ریسمانی که در کنار آن تعبیه شده، میتوانید میزان نور دریافتی اتاق را تنظیم کنید و یا آن را به طور کامل به بالا جمع کنید .چاپ این نوع پرده زبرا توسط دستگاه های مدرن چاپ دیجیتال صورت میگیرد و شما با نصب پرده های زبرا چاپ دار فانتزی مورد علاقه فرزندتان میتوانید حس نشاط و سرزندگی در اتاق فرزندتان ایجاد کنید .برای سفارش این نوع محصول ، شما میتوانید عکس با کیفیت خودتان و یا از کاتالوگی که ما به شما اراعه میدهیم ، عکسی را به همراه اندازه دقیقی که توسط خودتان و یا همکاران ما در نصب پرده از پنجره مورد نظرتان گرفته میشود برای شما ارسال و یا نصب میکنیم .

نکته : تایین قیمت از روی اندازه و انتخاب برند پارچه زبرا صورت میگیرد ( انتخاب عکس هیچ تفاوتی در قیمت ندارد ) و پرده ها دارای ضمانت کامل هستند. در این جا چندین مدل از انواع پرده های زبرا فانتزی ، پرده زبرا طرح اتاق کودک و پرده زبرا کارتونی زیبا که از تولیدات پرده ما با برترین پارچه های برند شرکت های نساجی زبرا کره جنوبی و ترکیه میباشد را میبینید .

پرده-مدرن-زبرا
سرویس دهی به کل کشور

در پروژه های هتل ، خانگی و شرکت ها هر جای ایران هستید فقط کافیست با ما تماس بگیرید مشاوران شما در اسراء وقت کنارتان خواهند بود

تماس با ما
پرده-جدید-اتاق-کودک
تخفیفات ویژه

برای اطلاع از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه فصلی pardeh.org عضو پیج اینستاگرام ما شوید

PARDEH.ORG

برای دیدن جدید ترین مدل هاهمین امروز با ما تماس بگیرید!

تماس با ما
برچسب ها